Manicure japoński

Home

Manicure japoński

Manicure japoński wzmacnia naturalną płytkę paznokcia, nadaje piękny połysk, uszczelnia płytkę paznokcia, zasila w składniki naturalne. W skład preparatów wchodzą: witaminy A + E, keratyna, pyłek pszczeli i krzemionka z morza japońskiego.

 

Piękne, naturalne paznokcie o niepowtarzalnym blasku różowej perły. 400 lat temu Japońskie Arystokratki odkryły tajemnicę manicure, który dawał ich paznokciom delikatny blask rzadko spotykanej różowej perły.

 

Manicure japoński polecany jest szczególnie na paznokcie łamliwe, kruche, porowkowane i rozdwajające się.
Zabieg polega na wmasowaniu odżywczej pasty w płytkę paznokcia. Następnie nałożoną pastę zabezpieczamy wcierając puder, który powoduje zatrzymanie składników zawartych w paście przed spłukaniem z płytki paznokcia. Dodatkowym efektem tego zabiegu jest wysoki naturalny połysk, który utrzymuje się na płytce paznokcia ok. 2 tygodni.

 

Po wykonaniu zabiegu nie jest wskazane malowanie paznokci przez 4-5 dni, gdyż przyczepność lakieru do płytki paznokcia w tym okresie jest bardzo ograniczona.

 

Manicure japoński zalecany jest razem z manicure biologicznym, co odkryje w pełni naturalne piękno paznokci. Zabieg trwa ok. 30-60 minut i należy go powtarzać co 2-3 tygodnie w celu uzupełnienia dobroczynnych składników.