O nas

Home

O nas

Jako kosmetolodzy mamy za zadanie nie tylko upiększyć, ale i niwelować zmiany skórne. Na podstawie zdobytej szerokiej wiedzy o procesach zachodzących w organizmie człowieka zalecamy prawidłowe zasady ochrony skóry. Pacjenci naszego gabinetu otrzymują nie tylko odpowiednie zabiegi kosmetyczne, ale również wskazanie określonych schorzeń i zmian skórnych. W ramach kosmetologii upiększającej wykonujemy manicure i pedicure, makijaż i depilacja owłosienia.

 

Pielęgnacja to zabiegi kosmetyczne o działaniu rewitalizującym, regenerującym czy liftingującym, które mają na celu zapobieganie powstawaniu bruzd i zmarszczek, utrzymywanie elastycznoiści skóry i mięśni.

  • Przyjazna i miła atmosfera.
  • Profesjonalna obsługa.
  • Nowoczesny sprzęt.
  • Okazyjne promocje i przeceny.

Anna – Kosmetolog

Otworzyłam gabinet z myślą o każdym Kliencie, aby poczuł się wyjątkowo. Przede wszystkim zatroszczę się o profesjonalną obsługę klientów, poprawę samopoczucia i dobry nastrój. Ukończyłam Wyższą Szkołę na kierunku Kosmetologia oraz Szkołę Kosmetyki Praktycznej w Akademii Sztuki Piękności w Krakowie. Współpraca z najlepszymi producentami kosmetyków zapewni profesjonalny efekt zabiegów na wysokim poziomie i odczuwalną poprawę.

Grzegorz – Lekarz

Jestem absolwentem oraz pracownikiem Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W 2013 roku obroniłem pracę doktorską uzyskując stopień Doktora Nauk Medycznych. Ustawicznie podnoszę swoję kwalifikację uczestnicząc w kursach i sympozjach oraz publikując doniesienia naukowe. Bezpieczeństwo pacjentów podczas zabiegów inwazyjnych to dla mnie priorytet.

Żaneta Sokół-Pac – Stylista

Mam przyjemność pracować w Salonie Dermaks jako stylista paznokci zarówno dłoni jak i stóp oraz przedłużania i zageszczania rzęs. Swoją pracę wykonuję z jak największą starannością korzystając z renomowanych marek Wonder Lashes, Noble Lashes, Srctet Indigo, Mollon Pro, Pb nails. Będzie mi bardzo miło gościć Panie w swoim gabinecie.